Календар знаменних і пам’ятних дат на 2018 – 2019 навчальний рік

Не секрет, що для вчителів новий рік розпочинається зовсім не січнем, а вереснем. І кожен навчальний рік сповнений ювілейними датами (річницями з дня народження письменників) і різноманітними святами. Тримати їх усі в пам’яті просто нереально. Звісно, щороку бібліотеки випускають оновлений календар знаменних і пам’ятних дат. Проблема в тому, що кожна збірка містить усі більш-менш важливі дати й події не тільки для України, а й для всієї планети. Знати про них потрібно, а от розповідати про всі під час уроків нереально.

Саме тому для себе я переробила календар таким чином, аби він став у пригоді вчителям української літератури. Він розпочинається вереснем 2018 року, а закінчується серпнем 2019 року. Календар відображає важливі дати української історії та свята і ювілеї українських письменників, які очікують нас протягом найближчого навчального року.

На цій сторінці можна переглянути та скачати календар знаменних і пам’ятних дат на 2018-2019 навчальний рік для вчителів української літератури та класних керівників.
За бажанням можна завантажити і роздрукувати документ PDF із найголовнішими подіями кожного місяця на окремих аркушах для стенду в кабінеті.

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2018 – 2019 навчальний рікСічень. Календар знаменних і пам’ятних дат на 2018 – 2019 навчальний рікКвітень. Календар знаменних і пам’ятних дат на 2018 – 2019 навчальний рік

Поділитись

Автор: Кривенко Юлія

Можливо, вам сподобається...

3 коментарі

  1. Олена :

    Дуже гарно. Головне, практично й яскраво.

  2. Олена :

    Ви молодець.Чудова робота

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

125 / 0,549 / 88.07M