Інтерактивні вправи

Групи прикметників за значенням. 6 клас

Інтерактивна вправа з української мови, яка дозволяє учням відпрацювати навички розподілу прикметників на групи за значенням.

Відміни іменників. 6 клас

Інтерактивна вправа, яка допоможе шестикласникам відпрацювати навички поділу іменників української мови на відміни, а випускникам шкіл підготуватись до здачі ЗНО за темою «Відміни іменників».

Правопис И та І в словах іншомовного походження. 6 клас

Інтерактивна вправа на відпрацювання орфограми “И та І в словах іншомовного походження”.

М’який знак і апостроф у запозичених словах. 6 клас

Інтерактивна вправа, що допоможе шестикласникам закріпити знання про правопис м’якого знака і апострофа в словах іншомовного походження.


Написання НЕ з дієсловами. 7 клас

Інтерактивна вправа, за допомогою якої учні 7 класу можуть відпрацювати правила написання НЕ з дієсловами разом і окремо.


Форми дієслова. 7 клас

Інтерактивна вправ для учнів 7 класу, що допоможе їм закріпити знання з теми “Форми дієслова”.


Синтаксична роль інфінітива в реченні. 7 клас

Інфінітив (неозначена форма дієслова) може виконувати синтаксичну роль будь-якого члена речення.
У цій інтерактивній вправі школярам пропонується, визначити, якими членами речення є інфінітиви.

Сьогодні вже складно уявити урок, під час якого на певному етапі учителем не було б застосовано інтерактивні технології. У традиційному розумінні інтерактивні вправи – це частина шкільного уроку, що спрямована на засвоєння вивченого матеріалу та досягнення певного результату навчання школярів. І якщо раніше застосування таких вправ повністю залежало від волі учителя під час уроку, то тепер навіть в позаурочний час можна, попередньо опрацювавши теоретичний матеріал, поглиблювати свої знання і удосконалювати навички за допомогою інтерактивних вправ і улюблених гаджетів. Демократизація навчанні неможлива без осучаснення уроку і процесу підготовки до нього. Ігнорувати дидактичні можливості інформаційних технологій як мінімум нерозумно. Крім того, подібні інтерактивні завдання дозволяють учням не тільки дистанційно відпрацьовувати матеріал, а й самостійно керувати власним часом, виконуючи завдання у бажаний для себе час. То ж, інтерактивні вправи – це можливість навчатися ефективно і зручно за межами класної кімнати, якою варто користатись.


Поділитись
88 / 0,555 / 87.81M