Категорія: Презентації

Софія Андрухович «Фелікс Австрія». Презентація

Софія Андрухович «Фелікс Австрія». Презентація

Інтерактивна онлайн презентація до уроку української літератури в 11 класі, створена в Sway і присвячена життєвому й творчому шляху Софії Андрухович та її роману «Фелікс Австрія».

Галина Пагутяк та роман-феєрія «Зачаровані музиканти»

Галина Пагутяк та роман-феєрія «Зачаровані музиканти»

Інтерактивна онлайн презентація до уроку української літератури в 11 класі, створена в Sway і присвячена життєвому й творчому шляху сучасної української письменниці Галини Пагутяк та її роману-феєрії «Зачаровані музиканти».

Марія Матіос «Майже ніколи не навпаки» - сімейна сага в новелах. Презентація

Марія Матіос «Майже ніколи не навпаки» – сімейна сага в новелах. Презентація

Онлайн презентація до уроку української літератури в 11 класі, присвяченому особливостям роману Марії Матіос «Майже ніколи не навпаки».

Марія Матіос. Цикли поезій "Триєдина перспектива", "Прості вірші". Презентація

Марія Матіос. Цикли поезій “Триєдина перспектива”, “Прості вірші”. Презентація

Онлайн презентація до уроку української літератури в 11 класі, присвячена Марії Матіос та її циклам поезій “Триєдина перспектива”, “Прості вірші”.

Василь Герасим’юк

Василь Герасим’юк «Аркан» – філософський верлібр про призначення чоловіка в житті

Презентація у форматі PowerPoint до уроку української літератури в 11 класі, присвяченому сучасному українському поетові Василеві Герасим’юку та його віршу «Чоловічий танець».

Сьогодні комп’ютерні презентації до уроків настільки міцно увійшли в учительську практику, що більшість із нас навіть не уявляє не просто відкритого уроку без мультимедійної підтримки, а й звичайного робочого процесу. Ми використовуємо комп’ютерні презентації в процесі актуалізації опорних знань, при поясненні нового навчального матеріалу, закріпленні розглянутого матеріалу і, звичайно ж, під час перевірки домашнього завдання. Хоча використання комп’ютерної презентації значно полегшує роботу вчителя на уроці, сам процес створення мультимедійної підтримки уроку кропіткий и тривалий. У розділі «Презентації» учителі української мови та літератури зможуть ознайомитися з деякими моїми комп’ютерними презентаціями до уроків мови і літератури і, можливо, використати їх у власній практиці.
Перелік всіх мультимедійних презентацій для 5-7 класів з української мови та літератури

149 / 0,595 / 87.97M