Категорія: Презентації

Ірина Жиленко. Презентація 0

Ірина Жиленко. Презентація

Ірина Жиленко – презентація до уроку української літератури в 6 класі, у якій відображено важливі етапи життєвого і творчого шляху поетеси та подається короткий аналіз поезій, включених у шкільну програму.

Зірка Мензатюк презентація, 5 клас, українська література 1

Зірка Мензатюк – презентація

Зірка Мензатюк – презентація до уроку в 5 класі, що відображає важливі етапи життєвого і творчого шляху сучасної української дитячої письменниці та розкрито тему й ідею її повісті «Таємниця козацької шаблі».

Сьогодні комп’ютерні презентації до уроків настільки міцно увійшли в учительську практику, що більшість із нас навіть не уявляє не просто відкритого уроку без мультимедійної підтримки, а й звичайного робочого процесу. Ми використовуємо комп’ютерні презентації в процесі актуалізації опорних знань, при поясненні нового навчального матеріалу, закріпленні розглянутого матеріалу і, звичайно ж, під час перевірки домашнього завдання. Хоча використання комп’ютерної презентації значно полегшує роботу вчителя на уроці, сам процес створення мультимедійної підтримки уроку кропіткий и тривалий. У розділі «Презентації» учителі української мови та літератури зможуть ознайомитися з деякими моїми комп’ютерними презентаціями до уроків мови і літератури і, можливо, використати їх у власній практиці.
Перелік всіх мультимедійних презентацій для 5-7 класів з української мови та літератури