Перший урок 2022 року онлайн. Ми українці: честь і слава незламним! Відеоурок-презентація.

Уже більше як пів року українці живуть в умовах жорстокої війни, що її розв’язала росія. Повномасштабне вторгнення розпочало новий етап російсько-українського протистояння, що триває з 2014 року. Для нашої держави воно перетворилось на народну війну за суверенітет і незалежність, за базові права і свободи людини та цивілізаційний вибір.
Війна торкнулась кожної української родини, перетворилась на невід’ємну частину життя, а перемога в ній – на спільну мету всього народу. Війна кардинально змінила наше світовідчуття і, як ніколи згуртувала українців, мобілізувавши весь їх потенціал на боротьбу з ворогом.
Навчальний рік 2022 – 2023 починається в умовах війни, у якій Україна вже вистояла в протистоянні з однією найчисельніших армій світу, але заплатила за це територіями та тисячами людських життів.
Головна мета відеоуроку – виховання почуття гордості та приналежності до вільного українського народу незламної держави, глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування світлої їх пам’яті та стійкості до пропагандистських впливів країни-агресорки.

Поділитись

Автор: Кривенко Юлія

Можливо, вам сподобається...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

128 / 0,583 / 88.16M